Navigace

Obsah

Zápis dětí do Mateřské školy Žilov pro školní rok 2020-21

Typ: ostatní | náš tip
Zápis proběhne bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve škole od 2. května do 16. května 2020.

 

 

                                             Zápis dětí do Mateřské školy Žilov pro školní rok 2020/2021

 

Zápis proběhne bez osobní přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve škole

 od  2. května 2020 do 16. května 2020

 

Rodiče doloží do mateřské školy:

  • žádost k předškolnímu vzdělávání (ke stažení na webových stránkách MŠ Žilov v sekci pro rodiče – dokumenty ke stažení)
  • kopii rodného listu dítěte
  • čestné prohlášení o očkování + kopii očkovacího listu (ke stažení na webových stránkách MŠ Žilov v sekci pro rodiče – dokumenty ke stažení) – nemusí dokládat děti povinné k předškolnímu vzdělávání

V současné situaci nenavštěvujte osobně praktického lékaře.

Podle § 37 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, je možné žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání učinit písemně nebo ústně do protokolu anebo v elektronické podobě. Přihlášku je tedy možné doručit následujícími způsoby:

  1. do datové schránky školy ID datové schránky: dsuk42m
  2. e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email!) reditelka@mszilov.cz,
  3. poštou doporučenou zásilkou Mateřská škola Žilov, č. 54, 33011 Třemošná,
  4. osobní podání: v případě osobního podání žádosti zákonným zástupcem dítěte je nezbytné se objednat na den a čas, po telefonické domluvě (727 920 925), nebo e-mailem, tak, aby nedošlo k vyšší koncentraci a k vyššímu pohybu osob v prostorách školy.

Pokud by bylo podání učiněno pomocí jiných technických prostředků (např. e-mailem bez uznávaného elektronického podpisu, apod.), je nutné jej do 5 dnů ze strany zákonného zástupce potvrdit jedním z výše uvedených způsobů.

Bc. Dana Všahová

 ředitelka školy


Přílohy

Vytvořeno: 7. 4. 2020
Poslední aktualizace: 15. 4. 2020 10:29
Autor: Správce Webu